Systemy przesuwne

KOMMERLING PREMII SLIDE 76 MD - ALU CLIP

  

 

PremiSlide 76 MD to system okienno-drzwiowy dający projektantom możliwość tworzenia zarówno małych jak i dużych konstrukcji. Innowacyjny mechanizm ryglowania jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, a nowoczesna i smukła budowa profili zapewnia maksimum naturalnego światła w pomieszczeniu. 

Inteligentna konstrukcja systemu PremiSlide 76 MD pozwala na umieszczenie najcieplejszego pakietu 3-szybowego o parametrze 0,5 Ug. Dzięki dużym powierzchniom szklenia zapewnia wysoki odzysk energii słonecznej, a jednocześnie gwarantuje wyjątkową ochronę przed hałasem oraz włamaniami. 

Odstawno-przesuwne okna i drzwi tarasowe systemu PremiSlide 76 MD dzięki swej nowatorskiej konstrukcji nie tylko nie ograniczają mieszkania, lecz wręcz przeciwnie, dodają jej przestronności i funkcjonalności. Solidne, nowoczesne okucia zapewniają płynną i bezpieczną obsługę, a samo sterowanie skrzydłem jest intuicyjne i nie wymaga użycia nadmiernej siły. 

Odstawna funkcja skrzydła daje możliwość wietrzenia szczelinowego, nie dopuszczając jednocześnie do wychłodzenia całego pomieszczenia. 

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, umożliwiając realizację najbardziej wymagających projektów - również w obszarze renowacji. Do wyboru - eleganckie okno w bieli, folie dekor o strukturze drewna oraz nakładki aluminiowe AluClip. 

Oszczędność miejsca podczas otwierania, duże powierzchnie przeszkleń, wygodna, intuicyjna obsługa, skuteczna wentylacja, atrakcyjny design, to cechy które wyróżniają ten system. 

 

  • - oszczędność przestrzeni
  • - duża powierzchnia przeszkleń
  • - wygodna i intuicyjna obsługa
  • - wysoka szczelność
  • - skuteczna i wydajna wentylacja
  • - niezawodna jakość
  • - nowoczesny design

 

 

 

 

 

 

PremiSlide 76 MD to nowatorski, innowacyjny system przesuwny o głębokości konstrukcyjnej 158 mm

Oparty na systemie KÖMMERLING 76 

Współczynnik przenikania ciepła Uf do 1,3 W (m²K) w standardzie

Potrójne szyby o maksymalnej grubości szkła 50 mm

Solidna technologia, system okuć „ECO SLIDE” 

Efektywna wentylacja

Łatwa i wygodna obsługa